Ada Çayı… masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Ada Çayı…

Ada Çayı…

Bu resmin boyutu: 428 x 599

Ada Çayı… adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Ada Çayı… sitemize NeHiR tarafından 29 Mart 2009 tarihinde En Yeniler kategorisine eklenmiştir. Ada Çayı… hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: NeHiR - Tarih: 29 Mart 2009

Adaçayı, dişotu ve meryemiye oLarakta biLinir.BaLLıbabagiLLer famiLyasından SaLvia cinsini oLuşturan kokuLu bitkiLere verilen ad.TüyLü ve beyazımsı renkte oLan yaprakLarının kurusu çay gibi haşLanarak içiLdiği gibi et yemekLerine koku ve Lezzet vermek içinde kuLLanıLır.KarşıLıkLı oLan beyaz keçeLi yaprakLarı güneş gibi parıLdar ve acımtırak ıtırLı bir koku yayarLar.

Adaçayı sıkça içiLdiğinde tüm bedeni güçLendirir, kaLp krizi tehLikesini azaLtır ve kötümserLikLerde çok yararLıdır.Gece terLemeLerinde ve aşırı terLemeLerde Lavanta çiçeğinin yanı sıra yardımcı oLabiLecek tek bitkidir..

Ada Çayı… tam boyutlu görsel

Ada Çayı… TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları