Ağlayan çocuk masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Ağlayan çocuk

Ağlayan çocuk

Bu resmin boyutu: 775 x 1121

Ağlayan çocuk adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Ağlayan çocuk sitemize Misafir tarafından 12 Nisan 2011 tarihinde Yağlı Boya Resimleri kategorisine eklenmiştir. Ağlayan çocuk hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: Misafir - Tarih: 12 Nisan 2011

Ağlayan Çocuk, 1980′lerde İngilterede bir hayli gözde olan ve İtalyan ressam Bruno Amadio (Bragolin olarak da bilinir) tarafından yapılan bir tablodur. Brogolin takma adıyla tanınan ve Franchot Seville, Giovanni Bragolin olarakda bilinen Bruno Amadio, Ağlayan Çocuklar adlı tabloları yapan kişidir. Somurtkan ve gözü yaşlı çocuklardan oluşan bu tablolar bir kent efsanesine neden olmuşlardır.


Laneti

4 Eylül 1985 tarihli The Sun gazetesine konuşan bir itfaiye görevlisi son zamanlarda yanan evlerin içinde çok sayıda bozulmamış tablo bulunduğunu ve bu tabloların tümünün Ağlayan Çocuk tablosu olduklarının düşünüldüğünü söylemiştir. Ayrıca, hiçbir itfaiye görevlisi bu tabloları kendi evlerine sokmak istememiştir. The Sun ve diğer gazeteler bu konuyla ilgili haberlerini ilerleyen aylarda sürdürmüşlerdir.
Karl Pilkington, The Ricky Gervais Show adlı izlencede sözkonusu haberleri alıntılamıştır.

”Bruno Amadio”

Bragolin takma adıyla tanınan ve Franchot Seville, Giovanni Bragolin ve J. Bragolin olarak da bilinen Bruno Amadio, Ağlayan Çocuklar adlı tabloları yapan kişidir. Somurtkan ve gözü yaşlı çocuklardan oluşan bu tablolar bir kent efsanesine neden olmuş ve lanetlenmişlerdir. Bir kişinin evinin yanmasına neden olan resimler bu söylencenin odak noktasını oluşturmaktadır.
Bragolin hakkında ayrıntılı bir yaşamöyküsü bulunmamaktadır ancak bu ressamın Venedikli olduğu söylenmektedir.

Ağlayan çocuk tam boyutlu görsel

Ağlayan çocuk TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , ,

6 Yorum to “Ağlayan çocuk”

 1. gülşah :

  çok masum ve tatalı bir resimmm harika

 2. melike aktaş :

  arkadaşlar bu resim lanetli

 3. bilal :

  :)

 4. ilayda :

  yaa ne lanetlisi sendi ininıyo musun buna batıl inanç melike bu çocuklar çok şirin ölmüş çocuklar işte ne ruhu tablonun içine giriyo nede enkazdan sağ çıkıyo hibiri de doğru değil bunlar da tüm resimler gibi normal bir sanat eseri
  >:( :(

 5. irem :

  Lanetli olma ihtimali yokmu sizce ?

 6. irem :

  Nerden biliyorsun ?

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları