Gezegenler masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Gezegenler

Gezegenler

Bu resmin boyutu: 1999 x 1333

Gezegenler adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Gezegenler sitemize bugunum tarafından 23 Mayıs 2009 tarihinde Ay, Yıldız, Gezegen Resimleri, Büyük Boyutlu Resimler, Duvar Kağıtları kategorisine eklenmiştir. Gezegenler hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: bugunum - Tarih: 23 Mayıs 2009

Uzay çok eski zamanlardan beri insanların büyük ilgisini çekmiş, sonu olup olmadığı; varsa, sınırlarının nereye kadar uzandığı bilginleri ve felsefecileri yakından ilgilendirmiştir. Teknolojinin ilerlemesi ile Güneş sistemi içinde yolculuk yapacak yapma uyduların geliştirilmesi, çok güçlü radyoteleskoplarla uzayın derinliklerinin araştırılması, insanlığın uzay hakkındaki bilgilerini önemli ölçüde genişletmiş, Ay’ın ABD’li astronotlar tarafından fethedilmesi ise uzay çalışmalarında en önemli adım olmuştur. Günümüzde uzay yarışı büyük bir hızla sürmektedir.

Ay-Yıldız-Gezegenler katagorisinde oldukça yüksek kalitede Dünya, Neptün, Jüpiter, Güneş, Uranüs, Satürn, Mars’ın birarada ki görüntüsü sunuyor sizlere. Uzay meraklıları için masa üstü arka plan resmi olarak iyi bir seçim

Gezegenler tam boyutlu görsel

Gezegenler TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , , , , ,

3 Yorum to “Gezegenler”

  1. ben malım :

    çok kütü ölmüş

  2. zeynep :

    ehhh işte idare eder

  3. merve arıcan :

    Eh işte idare eder hiç bir işime yaramadı daha fazla bilgi olsa idi işime yarardı belki.Kimi kandırıyorum ki bu web sayfasını ben de yapabilirim.

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları