Balina KöpekbaLigi.. masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Balina KöpekbaLigi..

Balina KöpekbaLigi..

Bu resmin boyutu: 260 x 195

Balina KöpekbaLigi.. adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Balina KöpekbaLigi.. sitemize SiyAh tarafından 28 Nisan 2009 tarihinde Balık Resimleri, Büyük Boyutlu Resimler, Duvar Kağıtları, Hayvan Resimleri kategorisine eklenmiştir. Balina KöpekbaLigi.. hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: SiyAh - Tarih: 28 Nisan 2009

Balina köpekbaligi(Rhincodon typus) devasa bir büyüklükte olup,Rhincodontidae ailendendir ve zararsiz bir köpekbaligidir.Tüm denizlerde görülürler fakat asil yasam alanlari Tropikalardir.Gövdesi gri veya kahverengi ve üzerinde kücük benekler,beyaz-sari ince dikey cizgiler bulunur.Disleri oldukca kücüktür ve gövdesinin alt kismi acik renktedir.Kücük baliklarla beslenirler.Bilinen en büyük balina köpek baliginin boyu 13,7 metre ve 26 tondur.yasayan baliklarin en büyügüdür balina köpek baliklari.Iki adet sirt yüzgecleri ve bes solungac araliklari vardir.Agizlari cok büyük fakat burunlari kisadir.

Balina KöpekbaLigi.. tam boyutlu görsel

Balina KöpekbaLigi.. TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları