Çiçekler ve gökyüzü-46 masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Çiçekler ve gökyüzü-46

Çiçekler ve gökyüzü-46

Bu resmin boyutu: 1280 x 1000

Çiçekler ve gökyüzü-46 adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Çiçekler ve gökyüzü-46 sitemize bugunum tarafından 21 Kasım 2009 tarihinde Büyük Boyutlu Resimler, Çiçek Resimleri, Duvar Kağıtları kategorisine eklenmiştir. Çiçekler ve gökyüzü-46 hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: bugunum - Tarih: 21 Kasım 2009

Gökyüzünün mavi tonu, rengarenk çiçeklerle birleşince ortaya mükemmel görüntüler çıkmış.
Çiçeklerin insanların duyguları ve kendilerini daha iyi hissetmeleri üzerindeki olumlu etkilerini, çok iyi bilmekteyiz. Kozmik bir renk olarak kabul edilen mavinin aynı zamanda sakinleştirici özelliği bilimsel olarakta tespit edilmiş. Sonsuzluğu, otoriteyi ve verimliliği çağrıştıran mavinin çiçeklerle görsel birlikteliğini, Masa üstü arka plan, duvar kağıdı (wallpaper) olarak kullandığınızda yaşamınızda ki olumlu değişikliklerin hayatınız boyunca sizlerle birlikte olmasını dileriz.

Çiçek resimleri katagorisinde yayınladığımız yüksek çözünürlüklü Duvar kağıtları (wallpaper) masa üstü arka plan Çiçekler ve gökyüzü  resimleri..

Çiçekler ve gökyüzü-46 tam boyutlu görsel

Çiçekler ve gökyüzü-46 TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları