DaLgaLı Deniz… masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

DaLgaLı Deniz…

DaLgaLı Deniz…

Bu resmin boyutu: 800 x 533

DaLgaLı Deniz… adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. DaLgaLı Deniz… sitemize NeHiR tarafından 21 Mayıs 2009 tarihinde Deniz Resimleri, Doğa Resimleri, Manzara Resimleri, Su Resimleri kategorisine eklenmiştir. DaLgaLı Deniz… hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: NeHiR - Tarih: 21 Mayıs 2009

Bu resmi görünce bir anım geLdi akLıma.Birgün bursa’ya gitmiştik.Dönüşte akşam saatLeri tabiki FeribotLa dönüş yapıyoruz.Denizin daLgasını o feribot’un yatıp kaLkmasını anLatamam.Hayatım boyunca en çok korktuğum anLardan birisiydi.Neyseki birşey oLmadan atLattık o zor günü..

DaLgaLı bir deniz resmi görüyoruz.Gemi yatıp kaLkıyor.AsLında görüntü açısından pekte fena görünmüyor ki zaten deniz oLan heryer güzeLdir benim için.Gökyüzü, deniz ve martıLarın güzeLLiğiyLe süper bir manzara ortaya çıkmış..

DaLgaLı Deniz… tam boyutlu görsel

DaLgaLı Deniz… TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları