Eyfel Kulesi – Paris masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Eyfel Kulesi – Paris

Eyfel Kulesi – Paris

Bu resmin boyutu: 1920 x 1200

Eyfel Kulesi – Paris adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Eyfel Kulesi – Paris sitemize SaW tarafından 11 Mayıs 2010 tarihinde En Yeniler, Fransa, Şehir Resimleri kategorisine eklenmiştir. Eyfel Kulesi – Paris hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: SaW - Tarih: 11 Mayıs 2010

Sitemizde başka fotoğraflarını da bulabileceğiniz Eyfel Kulesi hakkında sitemizde yayımlanan başka bir fotoğraf altındaki açıklaması şöyledir:
Eyfel Kulesi, dünyanın en çok ziyaret edilen turistlik yerlerden birisidir. 300 işcinin bir araya getirdiği 18,038 parça demirden oluşturulan kule, Koechlin’nin yaptığı dizaynla iki buçuk milyon perçinle birleştirilmiştir. 276 metre ve 7300 ton ağırlığındaki demir kulenin demir bir kapı arkasından siyah beyaz çekilmesi resme bir bütünlük kazandırmıştır. Kulenin tek renk görülebilmesi için aşağıdan tepeye doğru koyulaşan üç ayrı tonda boya kullanılmaktadır.

Eyfel Kulesi – Paris tam boyutlu görsel

Eyfel Kulesi – Paris TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları