Ginkgo Biloba(Mabet ağacı) masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Ginkgo Biloba(Mabet ağacı)

Ginkgo Biloba(Mabet ağacı)

Bu resmin boyutu: 1280 x 960

Ginkgo Biloba(Mabet ağacı) adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Ginkgo Biloba(Mabet ağacı) sitemize bugunum tarafından 22 Ocak 2010 tarihinde Su Resimleri kategorisine eklenmiştir. Ginkgo Biloba(Mabet ağacı) hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: bugunum - Tarih: 22 Ocak 2010

Ginkgo Biloba Stresten veya yoğun iş temposundan kaynaklanan unutkanlık sorunu olanlar için doğal bir çözümdür. Hafıza ve konsantrasyonu güçlendirirken aynı zamanda enerji takviyesi de sağlar. Ginkgo Biloba, dünyada yaşayan en eski ağaçlardan birisidir. Yapraklarının beyine olan faydaları, öksürüğü ve astım semptomlarını azaltması ve filaria cinsi kıl kurdunun vücuttan atılması gibi etkileri yüzünden, geleneksel Çin ve Japon ilaçlarında yüzyıllardır kullanılmaktadır. Japon Eriği(Ginkgo Biloba) ayrıca, beyindeki ödemlerin azaltılmasına, beyin zarına ait dinamiklerin geliştirilmesine yardımcıdır.
Kaynak:Wikipedia

Ginkgo Biloba(Mabet ağacı) tam boyutlu görsel

Ginkgo Biloba(Mabet ağacı) TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları