GöL Manzarasi.. masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

GöL Manzarasi..

GöL Manzarasi..

Bu resmin boyutu: 1600 x 1200

GöL Manzarasi.. adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. GöL Manzarasi.. sitemize SiyAh tarafından 11 Ekim 2009 tarihinde Büyük Boyutlu Resimler, Dağ Resimleri, Deniz Resimleri, Doğa Resimleri, Duvar Kağıtları, Göl Resimleri, Güzel Resimler, Manzara Resimleri kategorisine eklenmiştir. GöL Manzarasi.. hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: SiyAh - Tarih: 11 Ekim 2009

Kimi zaman yaLniz kaLmak icin,kimi zaman cekip gitmek icin,kimi zaman yeni bir hayat kurmak hayaLi iLe,kimi zamansa sadece rüyasini gördügümüz,hayaLLerimizi süsLeyen sanki gercek degiLmiste göz yaniLmasi sandigimiz böyLesine güzeL manzaraLarin var oLabiLdigine inanmak zor geLiyor insana.KesinLikLe göz yaniLmasi degiL bu resimLerdeki kareLer.Dünyaya ait oLmamacasina farkLi ve oLaganüstü oLan bu manzara resimLeri kesinLikLe var oLan yerLer.KimbiLir beLkide bir gün,sizLerde sanki sadece resimLerde görebiLecegini sandiginiz bu güzeLLikLere uLasip hatta orda yasama sansiniz olabiLir.Dogamizin bu kadar bonkör davranarak bizLere sundugu bu essiz güzeLLikLerin degerini biLerek yasamamiz gerektigini düsünüyorum.Heran gidebiLecegimiz biryer oLmasada dünyamizda böyLe güzeLLikLerin oLdugunu biLmek biLe ayri bir güzeLLiktir diyorum ben.SimdiLik bu essiz güzeLLikLere kavusamasakta,birgün uLasacagimiz hayaLIyLe bu resimLere göz atmanizda fayda var diyorum:))Bu harika doga güzeLLIkLerinin resimLerine bakmak biLe farkLi bir haz uyandiriyor kiside.KesinLikLe gercekLigine inaniLamayacak kadar hos manzara resimLeri..

GöL Manzarasi.. tam boyutlu görsel

GöL Manzarasi.. TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası Girne Limanı – Kıbrıs Bostanlı’da Akşam Eminönü şimşek manzarası Ayasofya Mavi Gün Batımı Sapphire İstanbul

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları