Huzur Verici… masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Huzur Verici…

Huzur Verici…

Bu resmin boyutu: 500 x 314

Huzur Verici… adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Huzur Verici… sitemize NeHiR tarafından 08 Nisan 2009 tarihinde Çiçek Resimleri, Doğa Resimleri, Manzara Resimleri kategorisine eklenmiştir. Huzur Verici… hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: NeHiR - Tarih: 08 Nisan 2009

Hep hayaLimdir küçük bir evimin oLması.. YeşiLLikLer çiçekLer oLacak keLebekLer uçuşacak..Ne kadar huzur verici değiLmi?

İşte sizLere doğa harikası huzur verici bir yer..Ne kadar renkLi ve hoş bir manzara..

İşte benim hayaLim buuuu :) ))

Huzur Verici… tam boyutlu görsel

Huzur Verici… TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , , ,

3 Yorum to “Huzur Verici…”

  1. HSK :

    KARDEŞ ÇOK HAKLISIN.BENDE BÖYLE BİR EVİM OLSUN İSTRERİM HERZAMAN.O RESİMDEKİ EVİN ÖNÜNDE BİR DE GÖLGELİK OLACAK OHH ALIRIM KİTABIMI OKURUM.(ÇOK KİTAP OKUMAYI SEVERİM)SÜPERRR BİR MANZARA…

  2. aleyna :

    çok güzel insana huzur veriıo

  3. ayşe yaşayan :

    evet baharımızda yeryüzünü bir mahşer eden,yüzbin haşir nümünelerini icad eden kadir-i mutlaka,cennetin icadı nasıl ağır olabilir! madem,o nihayetsiz sehavet-i cud,o misilsiz cemali hüsün,o kusursuz kemalat;ebedi müteşekkirleri,müştakları,müstahsinleri iktiza ederler.halbuki,şu misafirhane-i dünyada grüyoruz:herkes çabuk gidip,kayboluyor.o sehavetin ihsanını ancak az bir parça tadar.iştihası açılır.fakat yemez gider.o cemal,o kemalin dahi ancak biraz ışığına,belki bir zaif gölgesine bir anda bakıp,doymadan gider.demek,bir seyrengah-daimiye gidiliyor. elhasıl:nasılki şu alem bütün mevcudatıyla sani-i zülcelaline kat’i işaret eder;san-i zülcelalin de sıfat ve esma-i kudsiyyes,dar-ı ahirete delalet eder vegösterir ve ister. 10.söz (haşir risalesi)

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları