ManzaraLar.. masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

ManzaraLar..

ManzaraLar..

Bu resmin boyutu: 1600 x 1200

ManzaraLar.. adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. ManzaraLar.. sitemize SiyAh tarafından 10 Ekim 2009 tarihinde Büyük Boyutlu Resimler, Dağ Resimleri, Deniz Resimleri, Doğa Resimleri, Duvar Kağıtları, En Yeniler, Güzel Resimler, Manzara Resimleri kategorisine eklenmiştir. ManzaraLar.. hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: SiyAh - Tarih: 10 Ekim 2009

Kimi zaman yaLniz kaLmak icin,kimi zaman cekip gitmek icin,kimi zaman yeni bir hayat kurmak hayaLi iLe,kimi zamansa sadece rüyasini gördügümüz,hayaLLerimizi süsLeyen sanki gercek degiLmiste göz yaniLmasi sandigimiz böyLesine güzeL manzaraLarin var oLabiLdigine inanmak zor geLiyor insana.KesinLikLe göz yaniLmasi degiL bu resimLerdeki kareLer.Dünyaya ait oLmamacasina farkLi ve oLaganüstü oLan bu manzara resimLeri kesinLikLe var oLan yerLer.KimbiLir beLkide bir gün,sizLerde sanki sadece resimLerde görebiLecegini sandiginiz bu güzeLLikLere uLasip hatta orda yasama sansiniz olabiLir.Dogamizin bu kadar bonkör davranarak bizLere sundugu bu essiz güzeLLikLerin degerini biLerek yasamamiz gerektigini düsünüyorum.Heran gidebiLecegimiz biryer oLmasada dünyamizda böyLe güzeLLikLerin oLdugunu biLmek biLe ayri bir güzeLLiktir diyorum ben.SimdiLik bu essiz güzeLLikLere kavusamasakta,birgün uLasacagimiz hayaLIyLe bu resimLere göz atmanizda fayda var diyorum:))Bu harika doga güzeLLIkLerinin resimLerine bakmak biLe farkLi bir haz uyandiriyor kiside.KesinLikLe gercekLigine inaniLamayacak kadar hos manzara resimLeri..

ManzaraLar.. tam boyutlu görsel

ManzaraLar.. TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları