Sapanca göLü… masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Sapanca göLü…

Sapanca göLü…

Bu resmin boyutu: 768 x 576

Sapanca göLü… adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Sapanca göLü… sitemize NeHiR tarafından 28 Mart 2009 tarihinde Doğa Resimleri, Manzara Resimleri, Su Resimleri kategorisine eklenmiştir. Sapanca göLü… hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: NeHiR - Tarih: 28 Mart 2009

Sapanca göLü, Adapazarı iLe İstanbuL arasında KocaeLi sınırLarına yakın böLgede, Sapanca iLçesi içinde yer aLan bir göLdür. Seyahat edenLerin ortak noktası oLan sapanca göLü kıyısında çeşitLi baLık restourantLarı ve pansiyonLar buLunur.Kaynağını dağLardan geLen kar suLarı ve Derbent deresinden aLan göLde , turna baLığı, yayın baLığı, sazan türLeri ve aLabaLık boL miktarda buLunur.

ÖzeLLikte aLabaLık yemeğe gitmiştim..GörüLmeye değer bence..Herkeze tavsiye ediyorum…(Not: Biraz tuzLu oLsada fiyatLar..) :) )))

Sapanca göLü… tam boyutlu görsel

Sapanca göLü… TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları