Sinop Manzarası masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Sinop Manzarası

Sinop Manzarası

Bu resmin boyutu: 2304 x 1728

Sinop Manzarası adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Sinop Manzarası sitemize Misafir tarafından 22 Ocak 2011 tarihinde Şehir Resimleri kategorisine eklenmiştir. Sinop Manzarası hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: Misafir - Tarih: 22 Ocak 2011

burası sinopun manzarası

Sinop Manzarası tam boyutlu görsel

Sinop Manzarası TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: ,

Bir Yorum to “Sinop Manzarası”

  1. şeref manav :

    ” Yeşil görmeyen gözler renk zevkinden yoksundur” büyük önder ATATÜRK yıllar öncesinde bunu söylerken doğanın insan hayatındaki önemini vurgulamış yaşadığı sürece yeşili doğayı korumak için gayret sarfetmiştir.
    Bizlerde yeşile akciğerimiz deriz sözde yeşili ne kadar sevdiğimizi dillendiriz. Ama fırsatını buldukmu kıyım yaparız üç kuruş uğruna… geleceğimizden çalarız. umulurki uyanılsın bu gaflettende yaratanın hediyesi olan doğayı ve yeşil korunsun. hesap sormasın küçüklerimiz bizden yok etmeyelim onların oksijenini, ciğerini katletmeyelim bebeklerimizi geleceğimizi.

    Çok güzel bir doğa yemyeşil. eridim içinde gezerken manzaranın. hissettim kokusunu bir an temiz havanın. uamrım yıllar sonrada böyle kalır.

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları