Uçak resimleri-16 masaüstü arka plan ve fotoğrafları

manzara

Türkiye'nin en iyi manzara resimleri sitesi

Uçak resimleri-16

Uçak resimleri-16

Bu resmin boyutu: 1280 x 1024

Uçak resimleri-16 adlı resim ile ilgili yorum yapabilir veya onu bilgisayarınıza masaüstü arka plan yapabilirsiniz. Uçak resimleri-16 sitemize bugunum tarafından 29 Ekim 2009 tarihinde Büyük Boyutlu Resimler, Duvar Kağıtları, Her Telden Resimler kategorisine eklenmiştir. Uçak resimleri-16 hakkında editörün açıklaması ise aşağıdadır.

Ekleyen: bugunum - Tarih: 29 Ekim 2009

F-16 C/D “FIGHTING FALCON” (Savaşan Şahin). Savaşan Şahin Görevi: 3. nesil çok rollü av-bombardıman uçağı. Hava üstünlüğü için dizayn edildi ama CAS (Yakın Hava Desteği) yapabilir. Türkiye’de av-önleme-bombardıman-anti radar görevlerinde kullanılıyor. 19 hava kuvvetinin envanterinde. Rus uçakları haricinde şu an dünyanın en ucuz ve en yaygın uçağı. F-4E’lerden sonra en çok üretilen ABD savaş uçağı. Lisansla Türkiye, Güney Kore ve Avrupa’da üretildi.

Uçak resimleri-16 tam boyutlu görsel

Uçak resimleri-16 TAM BOYUT İÇİN RESME TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yap

 
 

Manzara Resimleri

Masaüstü arka plan

 
 

Wallpaper

Masaüstü arkaplanlar
 

Manzara Resimleri

Manzara Görüntüleri
 

Twitter Arkaplanları

Twitter Backgrounds
 

Resim Galerisi

Uzungöl Trabzon Galata Kulesi ve Karaköy Sultanahmet Camii Şubat Mavi Kuleli Askeri Lisesi Emirgan Korusu Manzaraları Turuncu İstanbul Girne Kalesi Ayasofya karlar altında istanbul mavi gece İstanbul’u seyir terası

İlginç resimler, komik resimler, masa üstü arkaplanlar ve manzara görüntüleri.

» Manzara Fotoğrafları